Cultuuragenda Theater BREStheater
Kunst & Cultuur BRES: Spotlight – music edition
Een nieuw open podium voor heel Voorne aan Zee.
Dat is de insteek van ‘Spotlight’. Een nieuw open podium dat Stichting Kunst en Cultuur Bres op zaterdagavond 24 mei organiseert.
Spotlight is een concept waarbij lokaal talent een podium krijgt aangeboden. Iedereen die iets wil opvoeren is welkom. Wellicht ben je al een bekende van ons of zit je juist nog onder de radar. Laat je talent zien in de Spotlight!
Het open podium is voor iedereen die zijn muzikale act op een podium wil brengen. Als deelnemer hoef je geen podiumervaring te hebben. Maar het mag wel! Tijdens deze avond wordt de theaterzaal van BREStheater omgetoverd tot een heus poppodium. Geen tribune, maar (sta-)tafels en een bar naast het podium zorgen voor een ongedwongen sfeer.
Speel jij in een band? Zing je in een koor? Of juist solo? Wil je je eigen lied performen? Het kan allemaal bij Spotlight – music edition!
Wil je meedoen? Stuur een e-mail naar info@kunstencultuurbrielle.nl.
Houd je er niet van om in de spotlight te staan en houd jij het liever bij zingen onder de douche? Heb je gewoon zin in een gezellige avond uit? Kom dan genieten van de lokale artiesten die op 24 mei op het podium staan!
Prijs
Meedoen is gratis!
Bezoekers betalen €5,00 voor een kaartje.