Cultuuragenda Jeugd, Theater BREStheater
Krulmuziek babyconcert 0+

Dit sfeervolle concert betovert je baby (0 – 18 maanden) met klassieke klanken.
Ga je mee op muzikale reis met Krulmuziek? De wielen van de bus nemen de kinderen mee naar de mooiste, vrolijkste en leukste klassieke muziek uit allerlei landen. De klanken van de viool, altviool en de warme cello laten je dromen van het strand in Spanje, de fjorden in Noorwegen, de Hongaarse ritmes of de Italiaanse gastvrijheid.
De muzikanten spelen en dansen samen met de kinderen. Heerlijk dichtbij op het grote kleed, terwijl ze als kleine muzikantjes mee kunnen spelen met muzikaal speelgoed.
Prijs
€12,50 | 8,50
Ook interessant

Krulmuziek: REIS babyconcert | 1,5 +
Geniet met je dreumes (1,5 tot 2,5 jaar) van vrolijke klassieke klanken!
Geniet met je kind van vrolijke klassieke klanken! Samen zingen we liedjes over de bus, het paard en de fiets en dansen we op de leukste Italiaanse of Spaanse muziek! De dreumesen dansen en spelen met het muzikale speelgoed wat ze in hun handen krijgen op het grote kleed mee op beroemde muziek van grote componisten als Mozart, Smetana en Dvořák, dichtbij de muzikanten. Aan het eind van het concert mogen ze zelf echte kleine viooltjes uitproberen. Een concert voor verwonderde oortjes, dansende voetjes en wiebelende kontjes!

Krulmuziek: REIS | 2,5 +
Krulmuziek neemt peuters, kleuters, mama’s, papa’s, oma’s en opa’s mee op reis! Ga je mee?
De wielen van de bus nemen de kinderen mee naar de mooiste, vrolijkste en leukste klassieke muziek uit allerlei landen. De klanken van de viool, altviool en de warme cello laten je dromen van het strand in Spanje, de fjorden in Noorwegen, de Hongaarse ritmes of de Italiaanse gastvrijheid.