Cultuuragenda Evenement, Open Dag Geen
Dag van de Begraafplaats op Maria Rust

Op deze zaterdag wordt in Nederland, op bescheiden schaal, de Dag van de Begraafplaats georganiseerd. Op deze dag krijgen oude begraafplaatsen de aandacht die ze verdienen. Zo staan op oude begraafplaatsen de hekken wijd open. Ook op Maria Rust is iedereen op deze dag welkom.
Er ligt een beschrijving van een wandeling klaar. Bezoekers kunnen de beschrijving uit het plastic boxje bij het informatiebord pakken en aan hun wandeling beginnen. Vergeet ook niet een kijkje te nemen bij de gedichten van de leerlingen, rond de amberboom.
Rondleiding en informatie Samen de graven bekijken, dat kan ook. Om 11.00 en 14.00 uur is er een rondwandeling met een lid van de werkgroep Maria Rust langs een aantal graven: bijzondere en minder bijzondere.
Evenement info
Datum: zaterdag 30 mei 2026
Tijd:
Locatie: Oude begraafplaats Maria Rust Oude begraafplaats Maria Rust, ROCKANJE
Prijs: gratis